Naše realizace u klientů
Pomáháme Vám najít personál a přitom nejsme personální agentura.

Potřebujete řidiče, elektrikáře, automechaniky, techniky, nebo jiné zaměstnance? 

Domluvte si s námi schůzku! Vysvětlíme Vám, jak to děláme. 

603 28 88 78

Příklady pozic, které jsme pomohli našim klientům obsadit.

ŘIDIČI C+E

Klient neměl dostatek řidičů skupiny C+E, pro přepravu sypkého materiálu. V tuto chvíli má 6 přijatých řidičů a to v období srpen - říjen 

SERVISNÍ TECHNICI CNC

Kvalifikovaní servisní technici se zkušenostmi v oblasti CNC strojů. U toho klienta,  se nám podařilo během několika měsíců zajistit téměř 100 potenciálních uchazečů.

OBSLUHA VRTNÉHO STROJE

Na tuto pozici "vrtaře" neexistuje žádná škola. Tito lidé vzniknou jen praxí v terénu a není jich v ČR mmoho. Přesto se nám podařilo obsadit 2 vrtaře v rekordním čase dvou měsíců.

AUTOMECHANICI

Dobrého mechanika, aby člověk pohledal a tak jsme se do toho pustili. Našim společným dílem s klientem, jsou 3 schopní přijatí automechanici.

ELEKTRO TECHNIK

Pro zahraniční společnost se nám podařilo obsadit i tuto pozici, která vyžadovala jak elektro vzdělání a zkušenosti, tak i jazykové dovednosti.

INSTALATÉŘI

Obsadit tuto pozici nebylo úplně snadné, ale přesto se nám to podařilo a našli jsme 3 instalatéry.

EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED.,s.r.o.

Dobrý den

služby, přístup a vystupování pracovníků společnosti Competenia byly na velmi vysoké úrovni, pomohly nám se zlepšením orientace na pracovním trhu, rozšířily obzory nových trendů pro získávání zaměstnanců a pomohly s náborem nedostatkového personálu.

děkujeme

s pozdravem

Lukáš Hradský


Napište nám, nebo zavolejte!